Warunki realizacji transakcji w ramach art. 46 c ustawy z dnia 5.12.2008 r.(data publikacji 10.09.2020r)

Informujemy, iż nabywcą środków ochrony osobistej, sprzętu medycznego i wyposażenia niezbędnych do walki z koronawirusem, a zakupowanych na podstawie art. 46 c ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (T.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1239 ze zmianami) jest Województwo Łódzkie, zaś Spółka Inwestycje Medyczne Łódzkiego Sp. z o.o. jest tylko pełnomocnikiem Województwa.

Zakupiony towar zostanie rozdysponowany pomiędzy szpitale wojewódzkie i powiatowe.

Towar jest zakupowany wyłącznie na umowę na dostawę.

W pierwszej kolejności podpisywana jest umowa na dostawę, następnie wyznacza się termin jego przekazania/odbioru.

Spółka IMŁ potwierdza złożenie zamówienia drogą mailową.

W przypadku dostawy sprzętu/wyposażenia medycznego wykonawca zobligowany jest do przeprowadzenia instalacji/montażu w/w oraz nieodpłatnego szkolenia personelu.

Miejscem odbioru środków ochrony osobistej i środków do dezynefekcji jest  magazyn WŁ mieszczący się w Łodzi przy ul. Dubois 119 (teren Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 1 S.A.). UWAGA!!! Miejsce odbioru sprzętu medycznego, wysposażenia medycznego i niemedycznego będzie wskazane najpóźniej w dniu podpisania umowy - będą to Podmioty Lecznice na terenie województwa Łódzkiego.

Przed dostawą Wykonawca ma obowiązek przekazania danych pojazdu dostawcy i danych osoby dostarczającej, aby mogła ona wjechać na teren gdzie znajduje się magazyn, powinno to nastąpić co najmniej na jedną godzinę przed dostawą. 

Odbiór towaru potwierdza się w protokole zdawczo-odbiorczym.

Faktura za towar zakupiony na podstawie przedmiotowych umów może być wystawiona dopiero po dokonaniu odbioru tego towaru w magazynie Województwa. Faktura musi być wystawiona na Województwo Łódzkie.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny:

Sekretariat Spółki tel.: 42 206 88 60, Zamówienia Publiczne tel.: 42 307 09 97

lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.